ДП "Український державний науково-дослідний вуглехімічний інститут (УХІН)"

+38 (057) 704 13 18

post@ukhin.org.ua

Харків, вул. Весніна, 7

Адміністрація ДП УХІН повідомляє, що за результатами державної атестації наш інститут віднесено до II класифікайційної групи наукових установ.

Повідомляємо, що на підставі рішень Атестаційної колегії МОН України від 20.06.2019 р. № 872 присвоєно вчене звання професора зі спеціальності 161 – Хімічні технології та інженерія Мірошниченку Денису Вікторовичу,

За вагомий внесок у розвиток вітчизняної науки, значні трудові здобутки, високий рівень професійної майстерності нагороджено Подякою Голови Харківської державної адміністрації Світличної Ю.О. завідувача хімічним відділом ДП "УХІН", кандидата технічних наук БАННІКОВА Леонида Петровича.

З 5 по 7 листопада 2019 року в м. Києві на території Міжнародного виставкового центру (Броварський проспект, 15) триватиме XVII Міжнародний форум «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє». Захід відбудеться згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України, організаторами є Міністерство енергетики та вугільної промисловості України та ТОВ «Міжнародний виставковий центр».

В Амстердамі (Нідерланди) 2-4 квітня 2019 року. проходить саміт Еврококс -2019.Среді очікуваних гостей - лідери найбільшої коксохімічної та сталеливарної промисловості. Під час триденного саміту будуть вирішуватися питання подальшого розвитку сталеливарної промисловості.

Search