ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "Український державний науково-дослідний вуглехімічний інститут (УХІН)"

+38 (057) 704 13 18

post@ukhin.org.ua

Харків, вул. Весніна, 7

Нехай 2020 рік буде сповнений щасливих моментів і стане прекрасним часом для реалізації всіх творчих задумів і найсміливіших планів. Бажаємо підйому на нові щаблі розвитку і фінансового благополуччя. А ще здоров'я, затишку в домі, успіху і процвітання!

ДП УХІН отримав свідоцтва:

- про внесення субїєкта видавничої справи до держаного реєстру видавців, виготовлювачів і розповсюдживачі видавничої продукції

Повідомляємо, що на підставі рішень Атестаційної колегії МОН України від 20.06.2019 р. № 872 присвоєно вчене звання професора зі спеціальності 161 – Хімічні технології та інженерія Мірошниченку Денису Вікторовичу,

Адміністрація ДП УХІН повідомляє, що за результатами державної атестації наш інститут віднесено до II класифікайційної групи наукових установ.

З 5 по 7 листопада 2019 року в м. Києві на території Міжнародного виставкового центру (Броварський проспект, 15) триватиме XVII Міжнародний форум «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє». Захід відбудеться згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України, організаторами є Міністерство енергетики та вугільної промисловості України та ТОВ «Міжнародний виставковий центр».

Search